Parafia pw. św. Jana Pawła II

Numer konta:

II NIEDZIELA ZWYKŁA

20 stycznia 2019

1.    Jutro 21 stycznia przypada DZIEŃ BABCI a we wtorek 22 stycznia, DZIEŃ DZIADKA. Polecając ich w modlitwie, wypraszajmy wszystkim żyjącym dziadkom Boże błogosławieństwo, dary, łaski i zdrowie, a dla zmarłych prośmy o radość nieba.

2.    Kolęda w naszej parafii potrwa do piątku 8 lutego. Natomiast w sobotę 9 lutego odbędzie się OD GODZ. 9.00 tzw. KOLĘDA DODATKOWA. Kto z Was, drodzy Parafianie, z różnych powodów nie mógł przyjąć kapłana w swoim domu, podczas wyznaczonego terminu kolędy, a chciałby to uczynić, może zgłosić się do kancelarii lub zakrystii.
PLAN KOLĘDY JEST ZAMIESZCZONY TAKŻE NA NASZEJ PARAFIALNEJ STRONIE INTERNETOWEJ

3.    Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom, którzy wspierają nas swoja modlitwą, pracą a także ofiarą. Dziękujemy dwom rodzinom za dar serca, złożony na budowę kościoła. Dziękujemy także za ofiary złożone w minioną niedzielę na TACĘ  BUDOWLANĄ. Dziękujemy również za wszystkie ofiary składane z racji odwiedzin duszpasterskich – za te na budowę kościoła i za te na kolędę.

4.    Wszystkim, którzy w najbliższym tygodniu obchodzą imieniny i urodziny, składamy z serca płynące życzenia..

5.    Zapraszamy całą Wspólnotę Żywego Różańca na Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 27 stycznia o godz. 14.00 w salce parafialnej.

6.    Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Jest jeszcze nowy „Opiekun”. Polecamy m.in. artykuł pt. „Multimedialni dziadkowie”. Polecamy  także „Niedzielę”, „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.

7.    W imieniu organizatorów zapraszamy na 41 Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej SCHOLA CANTORUM, który rozpocznie się od 23 stycznia. Szczegóły na plakacie w gablotce.

8.    Drogim naszym Parafianom, miłym Gościom, życzymy obfitych Łask Bożych przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

ANIOŁKI NA NASZYM OSIEDLU