Parafia pw. św. Jana Pawła II

Numer konta:

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 sierpnia 2019

1.    Jutro ok. godz. 18.00 nasi Kaliscy Pielgrzymi powracają do Kalisza. Kto tylko może niech wyjdzie powitać naszych pątników. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pątnikach.

2.    Nasza parafia w łączności z Caritas diecezjalnym organizuje po raz kolejny akcję     „TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW”. Polega ona na przygotowaniu wyprawek     szkolnych najbardziej potrzebującym dzieciom z naszej parafii. Bardzo serdecznie     zachęcamy Was kochani, by włączyć się do akcji, która pomoże dzieciom z     najbiedniejszych rodzin radośnie rozpocząć rok szkolny.

3.     Wspólnota "Magnificat" wraz z Organizatorem Aktywnego Wypoczynku SUN     SPORT i kapłanami: Ks. Włodkiem Guzikiem i naszym ks. proboszczem Alfredem     zapraszają dorosłych, rodziny z dziećmi oraz młodzież w grupach     zorganizowanych na REKOLEKCJE - NIEBO JEST W NAS – BUNT NA     POKŁADZIE. Rekolekcje odbędą się w Giewartowie w dniach od 20.09 /piątek/ do 22.09 /niedziela/ 2019r.  SZCZEGÓŁY REKOLEKCJI

4.    Grupę Modlitwy św. Ojca Pio zapraszamy w piątek 23 sierpnia o godz. 17.30 na spotkanie w salce parafialnej.

5.    Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom, którzy wspierają nas swoja modlitwą, pracą i ofiarą. Dziękujemy czterem rodzinom za dar serca złożony na budowę kościoła. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na TACĘ BUDOWLANĄ.

6.    Wszystkim, którzy w najbliższym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, czy jubileusze składamy z serca płynące najlepsze życzenia.

7.    W piątek zapraszamy po Mszy Św. wieczornej na Adorację Najświętszego Sakramentu.

8.    Zostały wywieszone nowe zapowiedzi przedślubne prosimy się z nimi zapoznać.

9.    Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Jest jeszcze nowy „Opiekun”, w którym polecamy szczególnie artykuły: pt. „Śpij na zdrowie” i relację z Festiwalu Abba Pater. Polecamy także „Przewodnik Katolicki”, „Niedziele” i „Gościa Niedzielnego”.

10.    Drogim naszym Parafianom, miłym Gościom na ten nowy tydzień życzymy obfitych Łask Bożych przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

BUDOWA KOŚCIOŁA - ZDJĘCIA