Parafia pw. św. Jana Pawła II

Numer konta:

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

20 września 2020

1.    W kalendarzu liturgicznym tego nowego tygodnia wspominamy:
    Poniedziałek  – Święto Św. Mateusza Apostoła
    Środa  – Św. Ojca Pio
    Czwartek  – Święto - Rocznica Poświęcenia Kaliskiej Katedry

2.    Za tydzień w niedzielę 27 września o godz. 12.00 ostatnia grupa dzieci przystąpi w naszej parafii do I KOMUNII ŚW. Powierzamy Waszej modlitwie dzieci i ich rodziców./Nie będzie Mszy Św. o godz. 11.30/

3.    Grupę Modlitwy Św. Ojca Pio zapraszamy na spotkanie w środę 23 września o godz. 17.30.

4.    Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają systematycznie naszą parafię swoimi ofiarami. Dziękujemy pięciu rodzinom, które ofiarowały swój dar serca: na budowę kościoła, czy też na bieżące funkcjonowanie naszej parafii, składając go w kaplicy w czasie Mszy Św. czy też wpłacając na nasze konto parafialne. Dziękujemy także za ofiary złożone na TACE BUDOWLANĄ w minioną niedzielę. Polecamy modlitwie i  ofiarności naszych parafian i gości to szczególne dzieło budowy kościoła i za nią z serca dziękujemy.

5.    Zachęcamy do zakupu naszej parafialnej gazetki „Totus Tuus”. Jest to tygodnik w którym znajdziemy ogłoszenia parafialne,  intencje mszalne, a także komentarze do Ewangelii na nadchodzący tydzień. Gazetkę można nabyć u ministrantów bądź w zakrystii w cenie 2 zł.

6.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest jeszcze nowy „Opiekun”, w którym szczególnie polecamy artykuł pt „Powrót do szkoły”. Polecamy także „Przewodnik Katolicki”, „Niedziele” i „Gościa Niedzielnego”.

7.    Wszystkim, którzy w najbliższym tygodniu obchodzą imieniny czy urodziny, składamy z serca płynące najlepsze życzenia.

8.    Drogim naszym Parafianom, miłym Gościom, życzymy obfitych Łask Bożych przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II na ten nowy tydzień

» Archiwum | Pobierz jako PDF

BUDOWA KOŚCIOŁA - ZDJĘCIA