Parafia pw. św. Jana Pawła II

Numer konta:

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

24 marca 2019

1.    W poniedziałek 25 marca będziemy obchodzić w kościele Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w Adopcję Dziecka Poczętego, która jest modlitewnym towarzyszeniem poczętemu dziecku i jego rodzicom od początku życia dziecka aż do dnia narodzin, zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą o godz. 18.30

2.    Zapraszamy parafian i gości  na wyjątkowe spotkanie ze stygmatykiem Bratem Elia Cataldo, które odbędzie się we wtorek 26 marca w naszej kaplicy. Na tym wydarzeniu zagra Zespół Abba Pater Music. Plan spotkania jest następujący:
    godz. 17:00 -  Różaniec
    godz. 18.30 – Msza Święta
    Nabożeństwo wieczorne

3.    Nasze PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE rozpoczną się w czwartek 28 marca i potrwają do niedzieli 31 marca 2019r. Rekolekcje poprowadzą: Ks. Paweł Gomółka, Ks. Mateusz Klaczyński i ks. Michał Włodarczyk. Każdego rekolekcyjnego dnia po wieczornej Mszy Św. będzie nabożeństwo wieczorne, które uświetni Zespół Abba Pater Music. Rekolekcje zakończą się w niedzielę SPOTKANIEM Z OJCEM – czyli wieczorem uwielbienia Boga Ojca.  Bardzo serdecznie zapraszamy na ten szczególny czas naszych parafian i gości.  Módlmy się o błogosławione owoce tych rekolekcji. Plan Rekolekcji jest wywieszony w gablotkach.

4.    Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom, którzy wspierają nas swoja modlitwą, pracą a także ofiarą. Dziękujemy czterem rodzinom za dar serca złożony na budowę naszego kościoła. Dziękujemy także za ofiary złożone w minioną niedzielę na polskich misjonarzy.

5.    Grupę Ojca Pio zapraszamy na spotkanie w środę 27 marca o godz. 17.30

6.    Zostały opublikowane nowe zapowiedzi przedślubne, prosimy się z nimi zapoznać.

7.    DZIECI KOMUNIJNE ZAPRASZAMY NA  PRÓBĘ:
      Grupa II –  CZWARTEK 28 MARCA GODZ. 17.00

8.    Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Jest już nowy „Opiekun”. Polecamy m.in. artykuł pt. „ Dołki i górki Świętego Józefa”. Polecamy  także „Niedzielę”, „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.

9.    Drogim naszym Parafianom, miłym Gościom, życzymy obfitych Łask Bożych przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II na ten szczególny czas Wielkiego Postu.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

ANIOŁKI NA NASZYM OSIEDLU