Parafia pw. św. Jana Pawła II

Numer konta:

23 grudnia 2017

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

Kochani Parafianie i Goście odwiedzający naszą stronę!
    Piękna i głęboka Tajemnica Bożego Narodzenia staje się po raz kolejny naszym udziałem.  Patron naszej parafii Św. Jan Paweł II tak wołał: „Radość Bożego Narodzenia, z jaką witamy przyjście Zbawiciela, niech napełni wszystkich ufnością w moc prawdy i cierpliwą wytrwałością w czynieniu dobra. Do każdego z nas niech dotrze Boże orędzie z Betlejem: «Nie bójcie się!”.
  W atmosferze przepełnionej dziękczynieniem składanym Panu Bogu za dar  Bożego Narodzenia prosimy przyjmijcie  drodzy Parafianie i wszyscy Goście odwiedzający naszą parafialną stronę najserdeczniejsze życzenia.
Niech Chrystus, przychodzący do człowieka, obdarowuje Was swoją łaską, pokojem oraz potrzebnymi ludzkimi siłami, potrzebnym zdrowiem. Matka Najświętsza niech wyprasza dary nieba, a Święty Józef, którego Nadzwyczajny Rok przezywamy w naszej diecezji, niech nam zawsze ukazuje Chrystusa, nowo narodzonego Zbawiciela świata.
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, wielu dobrych, dzielonych z najbliższymi, chwil radości, pokoju i wzruszenia, nie tylko w świątecznym czasie, ale i każdego dnia Nowego 2018 Roku.

Wasi Duszpasterze:
Ks. proboszcz Alfred Berlak